Toetab tõukatsetel osalevaid spanjeleid Šotimaal | Eukanuba

Toetab tõukatsetel osalevaid spanjeleid Šotimaal

Kasvataja nimi:David Hamilton

Asukoht: Dumfries ja Galloway, Šotimaa

David Hamilton on tegelenud spanjelitega üle 30 aasta ja viimased 15 aastat võistleb oma spanjelitega kõrgemal tasemel. Tipptasemel võistluskoerte vajadused tähendavad seda, et toidu kvaliteedi pealt koonerdamine ei ole võimalik. See tähendab vajadust säilitada koerte optimaalset keha seisundit, hea lihastoonus, tugev terve karvkate ja toitumine peab täitma koerte suurendatud energiakulu nõudmisi.

Üleminek EUKANUBA'le

Juba pikemat aega, on David näinud vaeva, et hoida oma võistluskoeri parimas vormis kõrgemal tasemel võistlemiseks. Kuigi nad olid alati heas vormis ja valmis jooksma. koertel oli probleeme vastupidavusega. Aastate jooksul, kasutas ta erinevaid toidubrände odavatest kaubakeskuste toitudest kuni tippklassi preemium brändideni.

 

David valis EUKANUBA Premium Performance pärast seda kui külastas EUKANUBA kasvatajate haldurit. Davidile avaldas muljet erakordselt kõrged kvaliteedi standardid mida me järgime, tõestatud järjekindlus iga partiiga. Kvaliteet puudutas samuti ka kasutatud koostisosasid. Meie toitudes kasutatud valk on alati kvaliteetne: kana, lambaliha ja kala. David märkas erinevust enda koertes väga kiiresti pärast toidu vahetust.

"Juba esimese kahe nädala jooksul, toites EUKANUBA toitu, märkasin suurt erinevust karvkattes ja lihaste toonuses". Koerad on palju sitkemad ning füüsiline vorm on parem. Koerad olid palju tähelepanelikumad, täpsemad ning hakkasid võitma auhindu katsevõistlustel.

David annab nüüd EUKANUBA toitu kõikidele oma koertele. Lisaks, annab ta EUKANUBA kutsika toitu keskmist tõugu kutsikatele ja kinnitab, et nad on terved, tugevad ja energilised.

"Soovitan tungivalt EUKANUBA toitu kõikide tõugude kasvatajatele ja treeneritele" ütles David "Toit parandab koera füüsilist seisundit, lisaks, tekib koeral palju vähem väljaheiteid"