Auhinnatud Iiri setterid | Eukanuba

Auhinnatud Iiri setterid

kasvataja

Lood

Kasvataja nimi: Braidmount

Asukoht: Edinburgh

Mona Hunteril ja Will Brownil on tohutu kogemus ja kirg Iiri setterite aretamisel ja näitustel esitamisel. Mona esitab koeri alates 1992 aastast, Will on olnud tegev juba 1970-ndatest.

Iiri setterid on suurepärased koerad; armastusväärsed, nõtked ja elegantsed. Nad on niivõrd erilised oma rikkaliku kastanpunase värvusega siidise karvkatte tõttu, mis peab olema näituste jaoks täiuslikus korras.

Braidmount'i teekond koos EUKANUBA-ga

Nad läksid EUKANUBA toidule üle mitu aastat tagasi ja on tulemusega väga rahul.

''See hoiab meie koerad suurepärases vormis. Suurepärane rüht ja lihased, hästi tasakaalus kaal ja ideaalses seisundis karvkate.''

Tulemused räägivad enda eest. Pärast EUKANUBA-ga toitmise alustamist on nad olnud väga edukad näitustel oma kahe emase koeraga. Braidmount Geisha Girl ja Fairhaven Louise Mountbatten at Braidmount on võitnud vastavalt 31 ja 22 tšempioni sertifikaati mainekatel koertenäitustel. Nad on õigustatult uhked selle saavutuse üle.

''Olen täiesti veendunud, et EUKANUBA aitas kaasa meie setterite võitudele'' ütles Mona. 

Pärast EUKANUBA-ga toitmise alustamist on nad ka edukalt üles kasvatanud kaks pesakonda. Nad toitsid oma kutsikaid suurepäraste tulemustega EUKANUBA Puppy food for Medium Breed kuivtoiduga.

''Mõlemad pesakonnad olid ilusad, elavaloomulised ja terved - EUKANUBA Puppy kutsikatoit annab neile suurepärase stardi eluks ja loodetavasti aitab kaasa paljude tulevaste tšempionide kasvamisele.''

Kasvataja top nõuanded:

  • Toitke kvaliteetse toiduga ja jääge selle juurde. Kutsikad ja nooremad koerad võivad mõnikord olla toidu suhtes temperamentsed. Oluline on teada, et neile antav toit vastab nende toitumisvajadustele.