Aidates Siberi huskydel joosta | Eukanuba

Aitab Siberi huskydel joosta

Kasvataja nimi: Stuart ja Suzanne Alexander

Asukoht: Šotimaa ja Rootsi

Stuart ja Suzanne Alexander Šotimaalt kasvatavad ja töötavad Siberi Husky'dega. Nad on ülimad töökoerad, kellele lihtsalt meeldib joosta. Kelgukoertena on nad loodud vastupidavuseks ja võivad tarbida kuni 10,000 kalorit päevas.

Šotimaal käivad Stuart'i ja Suzanne Siberi Husky'd rakmetes aastaringselt, samuti ka töö jaoks välismaal viibides. Viimastel aastatel on nad viinud neid kolmeks kuuks Rootsi, kus külmem ilm ja lumi jalge all tähendavad, et nad suudavad joosta palju pikemaid vahemaid.

“Dieet on meie koerte jaoks äärmiselt tähtis” ütles Suzanne. “Nad vajavad kõrge energiasisaldusega toite, milles on nii kõrgekvaliteediline valk kui ka rasv.”

Kõrgekvaliteediline valk on oluline, et kasvatada, säilitada ja uuendada lihaseid - rasv on peamine energiaallikas. Nende kogemus näitab, et nende kahe koostisosa õige tasakaal on äärmiselt tähtis.

“Aastate jooksul oleme proovinud paari erinevat kaubamärki” ütles Suzanne “oleme kogenud erinevaid probleeme, kvaliteedi kõikumisest partiides kuni koerte kaalulanguseni. Rääkimata kehvast klienditeenindusest!”

Põhjus, miks üle minna EUKANUBA'le

Ühe oma Roots reisi ajal märkasid nad, et paljudel nende koertel on kõhulahtisus. Tundus, et koerte dieet ei suutnud pidada sammu suurenenud energianõudlusega. Seda asjaolu olid nad väga huvitatud lahendama.

Nad otsustasid pakkuda koertele EUKANUBA Premium Performance ja jäid oma otsusega kiirelt rahule.

“Me oleme toiduga väga rahul” ütles Suzanne “See on ühtlaselt kõrge kvaliteediga ja sisaldab ideaalses vahekorras valku ja rasva. See hoolitseb lihaste eest, säilitab kehakaalu ja annab kogu vajaliku energia.”

Paar on nüüdseks Rootsis teist talve ja nende koertel pole rohkem kõhulahtisusega probleeme olnud. Nad on EUKANUBA toidul üles kasvatanud kaks pesakonda ning kõik kutsikad kasvasid elurõõmsad ja terved. “Nüüd me isegi ei kaalu muu toidu kasutamist”.

Kasvataja top nõuanded:

  • Kuigi neist saavad imelised lemmikloomad, vajavad Siberi Husky'd palju füüsilist aktiivsust ja nende tugeva jahiinstinkti tõttu saab neid pidada ilma rihmata ainult väga kõrge aiaga aedikus.
  • Nad on sündinud jooksma ja nad lausa õitsevad rakmetega tööst – kas tõmmates kelku, rollerit, jalgratast või lihtsalt teie kõrval joostes. Pidage silmas, et soojematel temperatuuridel võivad siberlased väga lihtsalt ülekuumeneda.     
  • Nad nõuavad ka palju vaimset stimulatsiooni ja Teil läheb vaja väga head tolmuimejat!