Pika elu saladus | Eukanuba

Pika Ea Tõestus

Tutvuge 17aastase Utah'ga

EUKANUBA ja sobiva hoolitsusega

Et paremini mõista, milline on toitumise mõju pikaealisusele, võttis EUKANUBA ette kümneaastase vaatluse, milles osales 39 väga erilist Labradori.

Nende tervist ja pikaealisust jälgiti ja tulemused olid enneolematud – peaaegu 90% Labradori Retriiveritest, kes said EUKANUBA toitu ja asjakohast hoolt, elasid oma tõu tüüpilisest kaheteistkümnest eluaastast kauem.

Veelgi hämmastavam, peaaegu kolmandik (28%) koeri saavutasid erakordselt pika ea, elades üle uskumatu 15,6 aasta. Üks koer, Utah, elas kuni küpse vanuseni 17 aastat ja 11 kuud. See vastab ligikaudu 109 aastale inimaastates.

EUKANUBA's on meil kirg aidata Teie koeral elada koos Teiega kauem ja tervislikumalt. Sellepärast on meie vanusespetsiifilised toidud kohandatud toitumisvajadustele, igal koera eluetapil.

** Erakordne pikaealisus Labradorides (15,6 aastat) on määratletud kui +30% rohkem tõu tüüpilisest 12 eluaastast.

 

 

Tutvuge Koertega

 

 Koer väljal  Koer jookseb väljal.
 Bunny, 16 aastat  Clown, 16 aastat
 Koer pikas rohus  Utah
 Iowa, 17 aastat  Utah, 17 aastat

Pikaealisuse Nõukogu

Oleme kokku kogunud pikaealisuse nõukogu, rühm erakordseid loomaarste, kasvatajaid ja lemmikloomatoidueksperte. Nad olid nõus, et need enneolematud tulemused näitasid ja määratlesid, kuidas koera edukas vananemine välja võib näha.

"Ainult EUKANUBA on näidanud, et nende toitumisalased uuendused aitavad rohkematel koertel täita oma geneetilist potentsiaali ja saavutada erakordset pikaealisust. EUKANUBA premium toit koos kvaliteetse veterinaaria ja igapäevase hooldusega on võimaldanud koertel elada tervislikku, pikemat ja elavat elu" Pikaealisuse nõukogu

EUKANUBA tootevalik

Meie 10-aastane pikaealisuse vaatlus oli meie teadmiste kujundamisel asendamatu ja aitas meil luua rea uusi retsepte. See aitas esile tuua, kuidas retsepti eri komponendid toetavad tervist ja heaolu, mis kasvab ühest elutsüklist teise - parema elukestva mõju saavutamiseks.

Meie maitsvad retseptid sisaldavad kõiki vitamiine ja mineraalaineid, mida Teie koer vajab füüsilise heaolu kõigi aspektide saavutamiseks - tugevad luud ja elastsed liigesed, läikiv ja kiirgav karvkate ning terved hambad ja igemed.