Miks EUKANUBA | Eukanuba

Miks EUKANUBA?

TÄHISTA PIKKA JA TERVISLIKKU ELU KOOS OMA KOERAGA

Oleme hoolitsenud lemmikloomade eest aastast 1969 – see teeb kokku viiskümend aastat koerte ja kasside eest hoolitsemist! Nii et me mõistame, mida nad vajavad, et elada pikka ja tervislikku elu Teie kõrval.

Meie maitsvad retseptid pakuvad Teie koerale kohandatud toitu, et hoida neid optimaalses füüsilises seisundis igas eluetapis. 
 
Kas soovite uuele kutsikale anda õige elu stardi või hoolitsete oma vanema koera eest, täidab EUKANUBA Teie parima sõbra kõik toitumisvajadused.

Optimaalne keha konditsioon - Mida see sinu koera jaoks tähendab

EUKANUBA's on meil kirg hoida Teie ustav kaaslane parimas võimalikus vormis. Sellepärast on kõik meie retseptid kohandatud koerte vanuse ja  suuruse järgi, aidates Teie koeral saavutada kogu potentsiaali.

Sinu ja su koera suhe on nagu kahesuunaline tänav - ühendus. Ja nagu kõikides lähedastes suhetes - mida rohkem annad, seda rohkem saad tagasi. Sellepärast mängid ka sina olulist rolli.

Koera hoidmine optimaalses vormis tähendab hoolitsemist kõige nähtava eest, nagu terve karv ja puhtad hambad. Aga samuti ka selle eest, mida Te ei näe, nagu teie koera immuunsüsteem ja liigeste tervis.

Retsept, mis aitab elada pikka ja tervislikku elu

EUKANUBA's kasutame ainult kõrgekvaliteedilist loomset valku, ja me ei kasuta kunagi oma retseptides kontsentreeritud köögiviljavalgust koostisosi. Me kasutame ka prebiootikume ja hoolikalt kohandatud oluliste vitamiinide ja mineraalide segu, juhindudes meie aastakümnete pikkusest kogemusest.

Valime hoolikalt kõik meie koostisosad ja viime läbi üle 120 kvaliteedikontrolli, et saaksite olla kindel, et saate meilt iga kord parima.

Meie toit on keskkonnasõbralik, vähemalt 25% meie tehase energiast toodetakse meie enda tuuleturbiinil.

Meie unikaalne ajalugu

Meie nimi EUKANUBA ("You-Kan-Noo-Bah") oli sõna, mis kasvas välja 1940. aastate jazzmuusika kultuurist. See sõna väljendas midagi, mis oli "ülim" või "kõige parem" – olgu siis kiire auto või uusim laul.

1969. aastal otsis EUKANUBA asutaja oma uuele koeratoidu retseptile meeldejäävat nime. Tema toidu kvaliteedile ei olnud võrdseid; nüüd vajas ta ainult sama erilist nime.

Täna on EUKANUBA siiani "parim". Valmistatud kõrgekvaliteetsetest koostisosadest, kohandatud Teie koera suurusest ja vanusest tulenevate toitumisvajaduste järgi.  Nii et kui haarate koti EUKANUBA toitu, võite olla kindel, et Teie koer saab meilt parima.