Meist | EUKANUBA

Meist

Meie ajalugu

EUKANUBA oli asutatud The IAMS Company poolt aastal 1969. Selle asutaja, Paul F Iams, lõi EUKANUBA brändi võttes aluseks selle, et kassid ja koerad on kiskjad ning neid peab toitma vastavalt.

Selle tõttu, kasutame vaid kvaliteetset loomset valku(peamiselt kana ja lambaliha) kui peamist valgu allikat EUKANUBA toidudes.

Meie väsimatud uuendused ja panus toitumisteadusesse aitas miljoneid koduloomi olla oma parimas vormis. Meie toiduvalikus on spetsiaalsed loomaarsti poolt väljakirjutatud diettoidud ning erinevale eluetapile, suurusele, tundlikkusele ja aktiivsuse tasemetele kohandatud toidud.

Ülemaailmselt tunnustatud

EUKANUBA teadmised ja austus koerte iga eluetapi erinevate toitumisvajaduste vastu, mis viis partnerluseni kasvatajate, loomaarstide ja nende võtmeorganisatsioonidega.  Oleme sõlminud lepingu paljude Euroopa kennelliitudega ning samuti oleme koostöös mitme kõrgelt tunnustatud koerte organisatsiooniga nagu Federation Cynologique Internationale.

Kvaliteedi lubadus

Meie, EUKANUBA's, oleme samuti loomaomanikud ja looma armastajad. Me teame, et toodete usaldusväärsus ja turvalisus on väga olulised - oleme aastakümneid pühendanud sellele, et kindlustada meie toodete kvaliteeti, alustades nende koostisosadest.

Iseseisvate ekspertide kontroll tagab seda, et meie tootmine on kõrgel tasemel ning vastab inimtoidu standarditele. Selline testimise tase annab Teile kindluse selles, mida oma lemmikule söödate.

  • Meie toidud sisaldavad ainult kvaliteetseid koostiosi, loomne valk on toodete keskmes.
  • Me teame meie toitude koostisosade päritolu - valk, teravili ja rasv pärinevad Euroopast, Uus Meremaalt ja USA'st.
  • Me viime läbi rangeid teste igal tootmissammul, kokku on 120 kvaliteedi kontrolli.
  • Meie tarnijad on hoolikalt valitud. Paljud meie tarnijad on meie pikaaegsed partnerid, kes on meiega töötanud aastaid, kuid me siiski kontrollime igat tarnet ning nõuame selget kõikide koostisosade sertifitseerimist.
  • Me viime vabatahtlikult läbi kontrolle, mida teostavad iseseisvad eksperdid ning kes omavad väliseid tunnistusi. Oleme hetkel sertifitseeritud ülemaailmse IFS Food skeemiga, mis tegeleb samuti ka inimeste toidu tarneahelatega.