Kuidas lastele kassipoega tutvustada

Uue kassipoja perre võtmine on Teile kõigile rõõmus aeg. Side, mille loote oma uue seltsilisega nüüd kestab palju aastaid.

Väikesele lapsele kassipoja tutvustamine võib tuua kaasa probleeme - proovige järgmisi lihtsaid juhiseid, et esimesed kohtumised oleks harmoonilised.

Kui Teil on väiksed lapsed ja soovite lisada kassipoja oma perre, on siin mõned juhised, mida meeles pidada:

  • Ole vastutav. Väiksed lapsed ei saa võtta vastutust lemmiklooma eest. Lastelt ei tohiks oodata, et nad söödavad kassi või jälgivad toidu tarbimist - ainult täiskasvanu saab seda teha.
  • Tutvustage ettevaatlikult. Kindlasti tutvustage kassipoega oma lastele või teistele lemmikloomadele järk-järgult. See võib olla rabav kogemus ja kassipojad (ja lapsed) võivad käituda ettearvamatult
  • Kaasake oma laps. Vastutavaks olemine ei tähenda, et laps ei tohi Teid aidata. Laps võib aidata kaupluses käimisega, nime panemisega, toitmise ja liivakasti puhastamisega, seda kõike vanema juhendamisel. Loomaarsti külastamine on samuti lapsele suurepärane võimalus õppida kasside hoolduse kohta.
  • Jagage teavet. Kui mõtlete perre kassi võtta, siis kõigepealt õppige kasside tervise ja käitumise kohta. Jagage seda teavet kogu perega.
  • Leidke õige toitumine. Eriti oluline on toita kvaliteetse toiduga, nagu EUKANUBA Kitten, kuna kõige rohkem kasvab kassipoeg esimese 9 - 12 kuu jooksul. Meie toit on spetsiaalselt ette nähtud kasvavatele rakkudele energia tagamiseks, kõrge aktiivsuse taseme kindlustamiseks ning väiksemate suude, hammaste ja väiksema mao vajaduste rahuldamiseks.
  • Olge realistlik.  Uut kassipoega ei ole lihtne pidada. Kassipoegadel on kõrge energiatase. Avastades oma uut kodu võivad nad kasutada taimi tualetina või oma entusiasmis asju lõhkuda. Kui selline hullumaja on liig Teie jaoks, mõelge veel kord kassipoja võtmise üle.
  • Leidke õiged mänguasjad. Kassipojad võivad mängimise ajal suurema tõenäosusega hammustada ja kriimustada kui täiskasvanud kass. Parimad mänguasjad on need, millega mängides ei ole Teie käed liiga lähedal. Ohutute mänguasjade hulka kuuluvad ka pehmed mänguasjad nagu suled ja pallid - mida põrkavam seda parem. Vältige mänguasju, millel on teravad servad või osad, mida kass võib alla neelata.
  • Jälgige hoolikalt. Ärge jätke last ja kassipoega üksi ilma järelvalveta kuni olete kindel, et nad oskavad omavahel mängida.