Aia koerasõbralikuks muutmine | Eukanuba

Muuta aed koerasõbralikuks

Aed on suurepärane koht jooksmiseks ja uurimiseks ning oma koeraga kahekesi koos mängimiseks. Aia koerakindlaks muutmine on suurepärane võimalus teada, et Teie koer on kindlalt kaitstud oma keskkonnas ka siis, kui jätate ta üksi koju.

Siin on mõned nipid kuidas muuta oma aed koerasõbralikuks:

  1. Tarad: Enamik meist loodab teatud tüüpi metallist või puidust seinale, et hoida koer ära jooksmast, kuid veenduge, et Teie taral ei ole teravaid servi või pindusid, mis võivad Teie koerale viga teha. Lisaks, lahti tuleva kaelarihma kasutamine tähendab, et kui nad ikkagi end kusagil sõlme on sidunud, võivad nad end tõmbe või kahega vabastada.
  2. Kemikaalid :Paljud tööstuslikud väetised ja umbrohutõrjevahendid on nüüd loomadele ohutud, kui tootja juhiseid järgida. Teised võivad põhjustada haigusi. Veenduge, et olete läbi lugenud iga pakendi etiketi, enne kui rakendada neid oma aeda. Kui nad ei ole kasutusel, veenduge, et need vahendid on ära pandud ohutusse, koerale kättesaamatusse kohta.
  3. Taimed: Mõned aedniku kõige armsamad lilled ja põõsad on koertele alla neelamisel kahjulikud. Nendeks on näiteks tulp ja nartsiss, jugapuu ja liiliad. Vahetage need taimed välja loomasõbralikele, või istutage nad lillekastidesse koerale kättesaamatule kõrgusele. Kaitse oma lilli peenesilmse võrguga - peaaegu nähtamatu tõke, mis peatab koera, kuid lubab ka lillede õitsemist nautida.
  4. Varustus: Koerad on uudishimulikud olendid ja tõenäoliselt soovivad uurida kõiki Teie aiatööriistu. Muruniidukid, trimmerid või kettsaed ei tohiks kunagi olla lemmiklooma käeulatuses – veenduge, et nad on lukustatud turvaliselt kuuri või teise ohutusse kohta ja kasutamise ajal pidama silma peal ka lemmikloomal.
  5. Vee kohad: Koerad armastavad hüpata basseini, kuid mõnikord on basseini või mullivanni seinad liiga kõrged, et koer saaks ohutult välja ronida. Lisaks, kui sul on tiik, on ilmselt hea mõte tõmmata kalade kaitseks võrk üle tiigi. Lahkudes kindlasti kata või sule vee kohad.