Dylani lugu | Eukanuba

Dylani lugu

EUKANUBA on uhke tagada kvaliteetset toitu, mis toetab looma tervist igas elujärgus. Tutvuge Dylaniga, kes on energiline siledakarvaline retriiver ning kes sai Eukanuba toitu alates kutsikaeast.

Nimi: Dylan

Vanus: 7

Elab: West Sussexis

Lemmikmänguasi:Tennisepall

Dylan on seitsmeaastane siledakarvaline retriiver, kes elab koos oma peremeeste Mike ja Sarah'ga West Sussexis ning koos teise 13aastase lühikarvalise retriiveri Apolloga.

Dylan liitus perega veel väikse kutsikana. Mike ja Sarah teadsid, et jäävad truuks tõule, mida armastavad ning tavalise musta värvi asemel soovisid nad pruuni tooni kutsikat. Pärast pikki otsinguid kõikide siledakarvaliste retriiverite kasvatajate juures, leidsid nad lõpuks just seda värvi koera mida soovisid - 13-se pesakonna noorima kutsika.

Nagu enamik koeri armastab Dylan joosta. Ta võib tundide kaupa ajada tennisepalle taga - isegi meres!

Dylani teekond EUKANUBA'ga

Dylanile anti EUKANUBA toitu kui ta oli veel väike. Toidust sai ta energiat, mida ta vajas kasvuks ja arenguks. Dylan tegi järgi kõike mida tegi vanem koer Apollo ning õppis kiiresti käituma dokosaheksaeenhappe abiga - see sisaldub kõikides EUKANUBA toitudes ja aitab kutsikatel uusi asju õppida ning olla lihtsamini treenitav.

Läikiv ja terve karv.

Siledakarvalisel retriiveril on pikk, uhke kasukas ning on oluline, et see püsiks heas korras.EUKANUBA toidud sisaldavad optimaalses koguses Omega 6&3 rasvhappeid, mis aitavad säilitada läikiva ja terve karvkatte, mis on Dylani puhul märgatav.

 

"Kuuleme nii palju komplimente Dylani ilusa karva kohta" ütlebMike "ja ma arvan, et see on kvaliteetse toidu tõttu. Terve koera välised tunnused peegeldavad seda mis toitu te talle annate"

Õige toitumine luudele ja liigestele

Terve ja läikiv karvkate väljast, Dylani omanikud tahtsid olla kindlad, et saab ka kõiki vajalikke toiteaineid. Umbes 18kuuselt läks Dylan üle EUKANUBA täiskasvanud koerte toidule. Toidus sisaldub vajalikul määral valku ja rasva, mis on vajalikud lihaste kasvuks, samuti ka kaltsiumi ja glükosamiini, mis on vajalikud luudele ja liigestele.

See on eriti oluline suurtele koeratõugudele sest neil võib hilisemalt tekkida probleeme liigestega. 

Optimaalne keha seisund

Nüüd, kui Dylan on seitsmeaastane, annavad Mike ja Sarah talle EUKANUBA toitu vanematele koertele. See maitsev toit sisaldab rikkalikult värsket kana, mis aitab Dylanil säilitada paindlikuid lihaseid ning püsida kaua heas vormis.

"Üks parimatest asjadest koera omamise juures on see, et isegi kui Teil oli väga halb päev, on koer õnnelik Teid näha kui uksest sisse astute. Tänu EUKANUBA'le veedame oma koeraga palju õnnelikke aastaid koos. Mike